Kategoriler
Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Evden Eve Taşımacılık konusunda başlangıçtan son noktaya kadar olan süreçte taşıma planı oluşturmak şirketimizin ekspertiz personeli uygulanacak işlemleri müşterimize beyan ederek öngörülen hizmette kaliteyi yansıtıp sorunsuz hizmet almanıza olanak sağlayacaktır.

Adalar Ev Eşyası Taşıma profesyonel personellerimiz ile modüler mobilyanın sökülmesi, paketleme ve yeni evinizde montajı ile evinizin odasına uygun dekorasyon sağlanarak teslim etmekteyiz. Beyaz eşyaların paketlemesi ve yeni evinizde tesisatı uygun ise montajı sağlanır. Firmamızın personelleri taşıma planı sayesinde seminerler düzenlenip edinilen tecrübeleri paylaşım yapılması ve aile şirketi olmamız butik hizmeti ile her işlemi eşyaya uygun paketlenir ve taşımaya uygun hale gelmesi sağlamaktayız.

Ev Eşyası Nasıl Paketlenmeli

Saltİstanbul şirketi kırılacak cam, porselen ve hassas ürünleri kolileme işlemi yapılmadan önce beyaz kağıt veya baloncuklu kese paketleme ürünleri ile çarpışma ile oluşacak kırılmaları engellemekteyiz. Hassas eşyalarınız taşınma esnasında gerekirse iki personel ile Nakliye Aracına sırası gelen eşyalarınız istif usulu Adalar Nakliyat hizmeti sunulmaktadır.

Taşınma gününüz belirlediğiniz zaman sadece nakliye şirketine rezervasyon yaptırmanız yetmemektedir. Bulunduğunuz bina yöneticisi veya site içerisinde ikamet ediyorsanız site yönetimine taşınacağınız gün için rezervasyon yaptırmalısınız ve bu işlemler taşınacağınız adres içinde geçerli önemli unsurdur. Neden Önemli, taşınma günü asansör kapatıla bilir, aynı gün ve saatte komşunuzun taşınmasına denk gelerek eşyaların karışması veya asansör beklemesi sonucu olumsuz problemler yaşamanız olası nedenlerdir.