Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Saltİstanbul Nakliyat Ofis Taşıma konusunda yılların deneyimi ile sektörde eğitimli personeli sayesinde öne çıkan firmadır. Taşımacılık sektöründe bir çok ofis, büro ve home ofis taşınmasında gereken özveri ile bu işlemleri bireysel, kurum ve kurumsal müşterilerimiz hizmetlerimize tam not almıştır.


Referansa önem veren Saltİstanbul Nakliyat sayısız birçok referans sahip firmamız bu başarının sırrını sürekli gelişme, teknolojik ürünler, bilgi paylaşım ve eğitim sayesinde bu günlerimize gelmiş bulunmaktayız. Öncelikli müşteri memnuniyeti ilke edilerek müşterimizin talepleri doğrultusunda önce taşıma planı, taban fiyatı sonrası mutabık kalındığı zaman ücretsiz ekspertiz gönderimi ile gözünüzden kaçan detaylar uzman elemanlarımız tespiti ve sorunsuz taşınma planını, sigorta bedelini bilginize sunar. Gerçek fiyat teklifi ile anlaşma sağlanırsa sözleşme imzalayıp taşımacılığı olacak gün kararlaştırılıp gününde ve saatinde her şey zamanında anlayışı ile sorunsuz hizmet sunmaya çalışırız.

Ofis Taşıma Nasıl Olmalı Uygulanan Adımlar.!


.Mutlaka eşya tespiti.! Taşınma planı ekspertiz gönderimi uyguluyoruz.
.Eşya durumu ve özelliğine göre araç yada araçlar seçiyoruz.
.Bütün dosya, evrak ve klasörler etiketlenip kolilere paketlenir.
.Modüler mobilyalar taşınması için de-montaj sökülerek paketlenir.
.Elektronik ürünler ebatlarına uygun koliler ile paketlenir.
.Yeni yerinizde mobilya eşyalarınız dekorasyona uygun personelimiz kurulumunu sağlar.

Müşterilerimize önemle hatırlatıyoruz.! Özel tasarım mobilya ve Çelik kasa ofisinizde mevcutsa mutlaka Ekspertiz personelimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Gerekli aparat, paketleme ürünleri ve personelin oluşumuna daha kaliteli, sorunsuz hizmet almanıza olanak sağlayacaktır. Ofis taşımacılığı işinin ehli ekiplere, kurumsal firmalara teslim edilmelidir, özen ile seçtiğimiz personellerimiz haftalık seminer ve öneriler konu alınarak aile bireylerinde olan saygı, güler yüzlü çalışanlarımız sorunsuz memnuniyetiniz önceliğimiz olarak hizmet sunmaktadır.

Saltİstanbul ofis taşımacılık konusunda en ince detaylara kadar hassasiyet göstererek eşya ve ürünlerinizi en kısa zamanda yeni yerinize ulaşımını sağlayıp en kısa zamanda yeni çalışma ortamınız olanak sağlayacak uygulamaları ve seçenekleri sunarak yerleşime yardımcı olmaktayız. Referanslarımıza her müşterimizi katmak ve taşıma konusunda bilinçlendirip verilen ücretin karşılığını almalarının Evden Eve Taşıma memnuniyeti bizi firma olarak bir adım ileri götürmektedir.